DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleceğimizi Şekillendiren Öğretmendir

Geleceğimizi Şekillendiren Öğretmendir

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yeni atanan okul-kurum müdür ve müdür yardımcıları ile bir araya geldi

 

Merkezefendi Hayırseverler Ortaokulunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Ragıp Çelik, Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu, Mustafa Vural ve Ramazan Yılmaz ile görevlerine yeni atanan okul-kurum müdür ve müdür yardımcıları katıldı.

 

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan 2018 LGS sonuç raporlarına göre ilimiz ülke genelinde ikinci oldu diyerek söze başlayan Müdür Oğuz “Bu önemli başarı ekip başarısıdır. Denizli eğitim yöneticileri,  öğretmenlerimiz ve velilerimizle bir ekibiz. Bu başarıda emeği geçen başta il milli eğitim müdürlüğü yöneticilerimiz, ilçe milli eğitim müdürlüğü yöneticilerimiz, okul-kurum müdür ve müdür yardımcılarımız ile öğretmenlerimize teker teker teşekkür ediyorum.

 

Eğitim alanında çok şanslı bir iliz. İlimizin her köşesinde idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz özverili bir şekilde geleceğimiz için çalışmaktadır. Şehrimizin en uç okullarından tutun merkezindeki okullarına kadar her birinde eğitimde iyi uygulamalar anlamında güzel örneklere rastlıyoruz. Eğitim yöneticileri olarak ilimizi eğitim öğretim açısından yukarılara taşımak için el birliği ile çok çalışıyoruz. Sizlerin atanması ile ekibimize yeni taze kanlar eklenmiş oldu. Sizlerin de yeni görevlerinizde azimle çalışacağınıza inancım tamdır. Hemen hemen her ortamda dile getirdiğim bir konuyu burada da tekrar yenilemek istiyorum. İl olarak hayata geçirmiş olduğumuz Değerler Eğitimi Programımız var. Öğrencilerimizi değerlerimiz ile birlikte yarınlara hazırlamak toplumumuzu daima dimdik ayakta tutacaktır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okul müdürlerimiz ve müdür yardımcılarımızın her zaman yanındayız.

 

Geleceğimizi şekillendiren öğretmendir. Denizli olarak 14 bin öğretmenimizle tüm topluma ve geleceğimiz olan gençlerimize dokunmamız gerekiyor. Sizlere tavsiyem öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile samimi bir ortam içerisinde eğitim öğretim faaliyetlerinizi yürütmenizdir. Gittiniz yerlerde yenilikler ve farkındalıklar oluşturacağınıza inanıyorum. Yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından il milli eğitim müdürlüğü müdür yardımcıları ve şube müdürleri yeni atanan okul müdürleri ve müdür yardımcılarına eğitim uygulamaları ve mevzuatlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 

20-12-201820-12-201820-12-2018

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.