DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

Öğretmenler Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı çeşitli okullarda görev yapan fen bilgisi öğretmenleri Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

 

Ulusal ve uluslararası PISA (Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı), TIMSS (Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması) ve ABİDE (Akademik Becerilerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi) Projesi çalışmalarının uygulanması, sorunlarının çözülmesi, puanlanması ve bunlara ait raporların oluşturulması süreçlerinde görev alarak üstün gayret gösteren fen bilgisi öğretmenlerine Denizli Valisi Sayın Hasan Karahan imzalı “Başarı Belgeleri” İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından verildi.

 

Millî Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen belge töreninde Şube Müdürü Erdinç Akkaya ve başarı belgesi ile ödüllendirilen öğretmenler hazır bulundu.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Bir ülkenin kaderi eğitim ile değişir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi bize akli selim, fikri selim, kalbi selim nesiller lazım. Bunun yanında akademik başarıda lazım.  Ulusal ve Uluslararası alanlarda ülkemiz ve ilimiz eğitimi için yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı Sayın Valimizin imzaladığı başarı belgelerini sizlere takdim ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Bundan sonraki süreçte de ilimiz ve ülkemiz eğitimine büyük katkılarınız olacağına inanıyorum” dedi.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.