DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlerimiz 2023 Hedefine Attığımız Oklarımızdır

Gençlerimiz 2023 Hedefine Attığımız Oklarımızdır

2018-2019 eğitim öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi ile İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz değerlendirme toplantısı yaptı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ilçe milli eğitim müdürleri, tüm okul ve kurum yöneticileri ile  I. Dönem Sonu Değerlendirme toplantısını e-Konferans yoluyla  yaptı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan teknolojik altyapı ile gelişen ve değişen teknoloji çağının imkânlarını Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü de kullanmaya başladı.

 

e-Konferans ile aynı anda yaklaşık 1.117 okul ve kurum müdürüne seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “2018-2019 Eğitim öğretim yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde tamamladık. Kurumlarınızı herkesin dikkatini çeken kurumlar haline getirdiniz. LGS ve YKS sınavlarında Türkiye ikincisi olarak büyük başarılara hep birlikte imza attık. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.

 

Eğitim hayatın ta kendisidir. Bir toplumun ileri gitmesini sağlayan eğitimdir. Bir ülkenin güçlü olduğunu söyleyebilmek için en büyük güç insandır. Yeraltı ve yerüstü kaynaklarınızın var olması zengin ve güçlü olmak demek değildir. Geleceğe emin adımlarla yürüyebilmek için eğitilmiş insanlar ve gençlerin olması en büyük unsurdur. Gençlerimiz 2023 hedefine attığımız oklarımızdır. Bu hedefe hep beraber ulaşacağız.

 

Gelişen dünyada, nitelikli bir eğitimi inşa için buradayız. Gelecek, kendimizi yenileyebildiğimiz sürece bizim olacaktır. Ülke ve özellikle Denizli olarak değişime öncü olacak bir potansiyele sahibiz. Bu potansiyelimizin farkında olmamız lazım. Potansiyelimizi değerlendirmek ve potansiyelle yeni kapılar açmak biz eğitimcilerin elindedir.” dedi.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.