DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Madalyalı Öğrencilerimizi Ağırladık

Madalyalı Öğrencilerimizi Ağırladık

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Özel Denizli Koleji öğrencileri, yöneticileri ve öğretmenlerini makamında ağırladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarete Denizli Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Özay Tanrıverdi, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Salta ve Ömer Sağdıç, Okul Müdürü Resul Tekin, Matematik Öğretmeni Ramazan Aydın, Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Oban, öğrenciler Zehra Canbaz, Halil Özkan, Alperen Gözeten, İbrahim Suat Evren, Ozan Kaymak ve Alperen Evren katıldı.

 

İlimizin adını aldıkları başarılarla ulusal ve uluslararası alanda duyuran öğrencilerimizle gurur duyduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Öğrencimiz Zehra Canbaz Kort Tenisinde kendi yaş kategorisinde Türkiye 1. ve 2.liği elde etti. Öğrencilerimizden Halil Özkan, Alperen Gözeten, İbrahim Suat Evren, Ozan Kaymak ve Alperen Evren’de Ulusal Matematik, Ulusal Ortaokul Matematik, Uluslararası Bilim ve Uluslararası Balkan Olimpiyatlarında 8 kategoride 1 Altın, 4 Gümüş ve 3 Bronz madalya alarak büyük başarılara imza attılar. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve okul yöneticileri ile öğretmenlerini kutluyorum” dedi.

 

13-02-2019

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.