DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerine Üstün Başarı Belgesi Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerine Üstün Başarı Belgesi Verildi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli yöneticilere görevlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından dolayı Denizli Valisi Hasan Karahan tarafından verilen “Üstün Başarı Belgesi” İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından kendilerine takdim edildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen belge töreninde Maarif Müfettişleri Koordinatörü Erol Al, Müdür Yardımcıları Hüseyin Başgün, Mustafa Özevcimen, Şener Bayram, Şube Müdürleri Mustafa Vural, Erdinç Akkaya, Ramazan Kayayurt, Fikret Sarısoy ve Süleyman Ekici hazır bulundu.

 

Belge töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “ilimiz eğitimi nitelik ve nicelik anlamda her geçen gün daha yukarılara taşımak ve 2023 Türkiye’sinde ilimizi en iyi temsil etme adına omuz omuza çalıştığımız yönetici arkadaşlarımız Sayın Valimiz Hasan Karahan tarafından “Üstün Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi. Özverili çalışmalarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.