DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Çağrı Köseli Oldu

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Çağrı Köseli Oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99.yılı etkinlikleri kapsamında Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un makamına Sevil Kaynak Ortaokulu Öğrencisi Çağrı Köseli oturdu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, etkinlikler kapsamında Sevil Kaynak Ortaokulu öğrencileri Çağrı Köseli, Nazlı Hilal İlkimen, Naz Dilmen, öğretmen Ebru Öz ve Okul Müdürü Ahmet Ferit Akgün’ü makamında kabul etti.

 

Dünyada tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında makamında kabul ettiği öğrencileri ayakta karşılayan Müdür Oğuz her birinin bayramını teker teker kutladı.

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Müdür Oğuz, daha sonra makamı Çağrı Köseli’ye bıraktı.  Müdür Oğuz’un koltuğuna oturan Çağrı Köseli kendisine verilen imkândan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Makama oturan öğrenci Çağrı Köseli İl Milli Eğitim Müdürü olarak makamda verdiği mesajda “Okullarda tamamen teorik derslere yer verilmesin. Önemli derslerin yanında, projeler geliştirilsin, sporlar alanları kurulsun, beceri atölyelerinde herkesin yeteneğine göre kendini geliştirebilmesi sağlansın” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Öğrencimiz Bakanlığımızın 2023 eğitim vizyonu hedeflerini bizlere mesaj olarak söyledi. Bakanlığımızın hazırlamış olduğu vizyon belgesi geleceğimiz olan çocuklarımızın içinden geçenleri bir yansımasıdır. Yarınlarımızı emin ellere teslim edebilmek için bilgili, donanımlı, her alanda kendini iyi yetiştirmiş nesiller yetiştirmek için öğretmenlerinizle birlikte bunun mücadelesini veriyoruz. Sizler gibi 2023 eğitim vizyonunu kavrayan ve güzel bir şekilde anlatan öğrencilerimiz olduğu sürece geleceğimiz emin ellerdedir. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Ülkemizde ve dünyadaki tüm çocukların yüzlerinin gülmesini ve mutlu bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. Yarının büyükleri sizler olacaksınız. Bayrağımıza ve vatanımıza bizlerden sonra geleceğimiz olan sizler sahip çıkacaksınız” dedi.

 

Okulda oluşturulan yabancı dil sınıfında eğitim gören temsili İl Milli Eğitim Müdürü Çağrı Köseli duygu ve düşüncelerini İngilizce sözlerle de ifade etti.  Bu önemli günde Milli Eğitim Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyaret için çok mutlu olduğunu ve makam koltuğuna oturmasının kendisine sürpriz olduğunu söyleyen öğrencimiz, ileride bir gün eğitim sektöründe çalışmak istediğini belirtti.

 

Ziyaret sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz öğrencilere ve öğretmenlerine hediyeler verdi.

 

22-04-201922-04-201922-04-201922-04-201922-04-201922-04-201922-04-201922-04-201922-04-2019

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.