DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rukiye Urhan Anaokulunda Her Gün Bilim

Rukiye Urhan Anaokulunda Her Gün Bilim

Rukiye Urhan Anaokulunda Her Gün Bilim teması ile gerçekleştirilen Bilim Şenliği Sergisi açıldı.

 

Sergi açılışına Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, okul müdürleri, öğretmenler, Pamukkale, Eskişehir ve Akdeniz Üniversitelerinden akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

İl Mili Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz açılış konuşmasında “Projede emeği geçen başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimize, velilerimize ve destek olan üniversitelerimizin akademisyenlerine çok teşekkür ediyorum. Bu projelerin ve bilim insanlarının çocuklarımızın hafızalarında yer edip gelecekte onlarında birer bilim adamı olma yoluna götürmesini temenni ediyorum. Çocuklarımız ülkemizin genç beyinleridir. Geleceğin ilim ve bilim adamları olmaları ülkemiz açısından çok önem arz etmektedir.” dedi.

 

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulunda gerçekleştirilen Bilim Şenliğinde en dikkat çeken anaokulu minikleri ile velilerinin beraber hazırladıkları bilimsel deneyler oldu. Öğrenci ve velileri oluşturdukları stantlarda ziyaretçilere birbirinden farklı deneyleri sundular.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz stantları teker teker gezerek öğrencilerin uyguladıkları deneyleri izledi ve bilgiler aldı. 


08-05-201908-05-201908-05-201908-05-2019

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.