DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarihi ve Kültürel Zenginliklerimize Gezi Düzenlendi

Tarihi ve Kültürel Zenginliklerimize Gezi Düzenlendi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Hizmetleri Şubesince hazırlanan 2018 ? 2019 Eğitim Öğretim yılı Yönetici Gelişim Programı kapsamında İmam Hatip okulları yöneticilerinin katıldığı ilimizdeki tarihi ve kültürel dokuyu yakından tanımak için Honaz, Baklan, Çal, Çivril, ilçelerimizde bulunan tarihi ve kültürel mekânlara gezi düzenlendi.

 

Etkinlik kapsamında Honaz Kaklık mahallesinde bulunan "Kaklık Mağarası", Baklan Boğaziçi mahallesinde bulunan "Boğaziçi Camisi", Baklan Merkezinde bulunan Hüsamettin Gazi Türbesi ve Tekke Camisi", Çal İlçesinde bulunan "Çal Kanyonu" ve "Kayı Pazarı Camisi Minaresi", Çivril İlçesinin Savran Mahallesinde bulunan "Savranşah Camisi" yine Çivril ilçesinin Emirhisar Mahallesinde bulunan "Dedeköy Camisi"ne geziler yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kayayurt başkanlığında yapılan gezilere İmam Hatip okullarının Müdür ve Müdür Yardımcıları katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yapılan gezilerde amacın  "Eğitim yönetimi alanında yöneticilerin kendilerinin geliştirmeleri ve sürekli güncellemeleri, kültürel çeşitliliklerimizi ve eğitim ile olan ilişkisini fark etmelerini, öz değerlendirme yaparak kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik çalışmalara katılmalarını sağlamak "olduğunu belirtti.

 

25-06-201925-06-2019

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.