DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Liseleri Proje Yazıyor

Meslek Liseleri Proje Yazıyor

Milli Eğitim Bakanlığının "Güçlü Yarınlar İçin 2023 Eğitim Vizyonu" ile mesleki ve teknik eğitimin önemi bir kez daha vurgulanarak, mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi için yedi ana hedef belirlendi.

 

Bu hedefler doğrultusunda Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde görev yapan idareci, meslek ve ingilizce öğretmenlerinden oluşan 120 kişilik gruba Erasmus + KA102 Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personelin Öğrenme Hareketliliği proje yazma eğitimi ve danışmanlık hizmeti verilmesi için GEKA ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Teknik Destek Prtokolü imzalandı.

 

Denizli Valiliğinde gerçekleştirilen protokol imza tönenine Denizli Valisi Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.

 

"Meslek Liseleri Proje Yazıyor" protokolü kapsamında yapılacak olan eğitimler Programın tanıtılması ile başlayacak; Proje hazırlama aşamalarının uygulamalı anlatımı ve ardından eğitim alan öğretmenlerin yazmış oldukları projelerin sunumu ve üzerinde gerekli dönütlerin sağlanması ile 5(beş) gün içinde tamamlanacak. Ayrıca yapılan protokol mesleki eğitim veren okulların yapacak oldukları Erasmus+ projelerine son şeklini vermeleri için danışmanlık hizmetinide kapsamaktadır.

 

08-10-201908-10-201908-10-2019

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.