DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Protokolü İmzalandı

   
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Protokolü İmzalandı

Hayırseverler Ufuk Yıldız ve Mehmet Yıldız ile Babaları Ali Yıldız tarafından Merkezefendi Yeşilköy Mahallesine yaptırılacak olan Hacı Aişe Yıldız Ölçme Değerlendirme Merkezi yapım protokolü Denizli Valisi Hasan Karahan'ın katıldığı törenle imzalandı.

 

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen protokol imza törenine; Denizli Valisi Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırseverler  Ufuk Yıldız, Mehmet Yıldız ve Babaları Ali Yıldız katıldı.

 

Denizli'nin hayırseverlik alanında Türkiye'ye örnek olduğunu ifade eden Denizli Valisi Hasan Karahan, ilimiz eğitimine verdikleri destekten dolayı  hayırseverimize ve çocuklarına teşekkür ediyorum dedi.

 

Denizli Valisi Hasan Karahan daha sonra Hayırseverler Ufuk Yıldız, Mehmet Yıldız ve Babaları Ali Yıldız ile  zemin+2  kattan oluşan binada 3 adet E-Sınav salonu ve idare odaları olarak dönüşüm yapılması protokolü imzaladı.

 

11-10-201911-10-2019

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.