DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz'un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz'un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Kurtuluş Savaşı'nda verilen kahramanca mücadelenin ardından ilan edilen Cumhuriyet, milletimiz için yeniden dirilişin simgesidir. O günlerde ecdadımızın ortaya koyduğu kararlılık, bu gün de ülkemizin güçlü bir devlet olarak dünya milletleri arasında her geçen gün yükselmesinin en önemli kaynağıdır. Millet iradesinin yönetime dâhil olduğu önemli bir gün olan 29 Ekim' de, Cumhuriyeti her geçen gün ileri taşımanın kıvancını bir kez daha yaşıyoruz.

             Yüce Türk Milleti ve Türk Gençliği kendisine 96 yıl önce emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti'ni huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki elbirliği ile çalışacak, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi  ve de kararlılığı içinde olacaktır.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü ve topraklarımızdaki kardeşliği, birlik ve beraberliği korumak yaşatmak için; gençlerimize yol gösteren Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, vatanımızın ülkesi ve milleti ile  bölünmez bütünlüğü için canını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, öğretmen ve velilerimizin, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını yürekten kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.