DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı Kasım Ayı Programı

Yönetici Gelişim Programı Kasım Ayı Programı

İlimizde Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik, yapılan Yönetici Gelişim Programı Kasım Ayı toplantısı, Merkezefendi İlçesi Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda yapıldı.

 

Yönetici Gelişim Programı Ekim, Kasım, Aralık ve Mart, Nisan Mayıs ayları olmak üzere yılda altı kez uygulanıyor.

 

Kasım ayı konusunu; AB, Ulusal Ajans, TÜBİTAK, Belediyeler, Gençlik ve Spor Bakanlığı, üniversiteler, okullarımız, vb. kurum ve kuruluşlarca gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası proje fırsatları, mevcut projelerin incelenmesi ve bu bağlamda yeni projelerin müzakeresi olarak gerçekleşti.

 

Toplantıya konuşmacı olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge AB Projeleri sorumlusu Ayşe Yağcıoğlu, Yerel Projeler sorunlusu  İrem Moralı davet edildi.

 

İlimiz İmam Hatip okullarında görev yapan okul müdürü ve müdür yardımcılarından toplam 71 katılımcıya; AB, Ulusal Ajans, TÜBİTAK, Belediyeler, Gençlik ve Spor Bakanlığı, üniversiteler, okullarımız, vb. kurum ve kuruluşlarca gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası proje fırsatları, mevcut projelerin incelenmesi ve bu bağlamda yeni projelerin müzakeresi konularında danışmanlık yaptılar.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.