DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı (Yögep) 2019 Aralık Ayı Etkinliği Yapıldı

Yönetici Gelişim Programı (Yögep) 2019 Aralık Ayı Etkinliği Yapıldı

İlimizdeki  Anadolu İmam Hatip Liseleri ile İmam Hatip Ortaokul  müdür ve müdür yardımcılarına yönelik  yapılan Yönetici Gelişim Programı toplantılarının  2019 Aralık  Ayı Toplantısı Pamukkale İlçesi Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi  salonunda yapıldı.

 

Yönetici Gelişim Programı 2019 Aralık  ayı konusunu; Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerinin yeniden yapılandırılması bağlamında; "Bir Eğitimci Olarak Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (S.A.V.)'in İnsanlarla İletişimi, Sosyal İlişkileri, Eğitim Yaklaşımı, Eğitimdeki Temel İlke ve Metotları ile Yönetim Anlayışı ve Uygulamalardan Örnekler Konulu" Yönetici Gelişim Programı  oluşturdu.

 

Toplantıya konuşmacı olarak davet edilen Pamukkale Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Gencal Şenyayla ilimiz İmam Hatip okullarında görev yapan okul müdürü ve müdür yardımcılarından toplam 65 kişiye hitaben yaptığı sunuda; Bir Eğitimci Olarak Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (S.A.V.)'in İnsanlarla İletişimi, Sosyal İlişkileri, Eğitim Yaklaşımı, Eğitimdeki Temel İlke ve Metotları ile Yönetim Anlayışı ve Uygulamalardan Örnekler konusunda faydalı bilgiler aktardı.

 

Program sonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kayayurt tarafından konuşmacı Dr. Gencal Şenyayla'ya çiçek takdimi yapıldı.

 

Yönetici Gelişim Programı Mart, Nisan Mayıs Ekim, Kasım, Aralık ve aylarında gerçekleştirilmektedir.

 

03-01-202003-01-202003-01-2020

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.