DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Türkiye Şampiyonuyuz

Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Türkiye Şampiyonuyuz

Merkezefendi Hayırseverler Ortaokulu Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 8.sınıf katagorisinde Türkiye Şampiyonu olarak olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici şampiyon takımın öğretmeni, öğrencilerini, okul müdürünü ve öğrencilerin ailelerini makamında kabul etti

 

Ankara'da yapılması planlanan ödül töreni salgın tedbirleri kapsamında gerçekleştirilmedi. Şampiyonların  derece belgeleri, kupa ve madalyaları Türkiye Zeka Vakfı tarafından ilimize gönderildi. 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici makamında şampiyonlara madalyalarını ve kupayı verdi. Müdür Ekici konuşmasında "Başarı tesadüfi bir olay değildir. Her başarının altında sıkı bir çalışma ve emek vardır. Bugün Hayırseverler Ortaokulumuzun Zeka Oyunları takımının başarısı da 3 yıllık bir emeğin ürünü olarak ortaya çıktı. Birlik ve beraberlik içerisinde takım ruhu ile çalıştığımız sürece daha da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Başarı için akademik çalışmaların yanı sıra aynı zamanda da sosyalleşme adına bize keyif veren hobilerimiz veya bir takım yeteneklerimizi ortaya çıkaracak çalışmalara yönlenmeliyiz. Türkiye Şampiyonu olan öğrencilerimizin hayatları boyunca zeka oyunlarına olan ilgilerinin başarılarına çok büyük katkısı olacaktır.

 

Hayırseverler Ortaokulu Zeka Oyunları takımımız; İl-BöIge ve Türkiye Finalleri şeklinde yapılan zorlu maratonda birinciliği elden bırakmayarak Türkiye Şampiyonu oldu.  Denizli ilinin adını en başa yazdıran; Öğretmenimiz Melis Bekcan, öğrencilerimiz Alper Bacanlı, Zeynep Deren Gazioğlu ve Bengisu Erten ile Okul Müdürümüz Osman Kovan'ı kutluyorum" dedi.

 

 

25-05-202125-05-202125-05-202125-05-202125-05-202125-05-2021

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.