DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimizle Kale Cumhuriyet Mahallesine İlkokul Protokolü İmzalandı

Hayırseverlerimizle Kale Cumhuriyet Mahallesine İlkokul Protokolü İmzalandı

Hayırseverler Mehmet Ali Gören ve Turgay Türkmen tarafından yaptırılacak olan "Görenler Mehmet Ali ? Ahmet Gören İlkokulu" yapım protokolü,  Denizli Valisi Ali Fuat Atik'in katıldığı törenle imzalandı.

 

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen protokol imza törenine; Denizli Valisi Ali Fuat Atik, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Hayırseverler Mehmet Ali Gören ve Turgay Türkmen katıldı.

 

Denizli'nin hayırseverlik alanında Türkiye'ye örnek olduğunu ifade eden Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Kale İlçe Cumhuriyet Mahallesinde önemli bir ihtiyaca cevap verecek olan ilkokulun anahtar teslimi yapımını üstlendileri için hayırseverlere teşekkür etti. İlimiz eğitimi hayaırseverlerimiz ile her geçen gün daha da güçleniyor dedi.

 

Denizli Valisi Ali Fuat Atik konuşmasının ardından,  Hayırseverler Mehmet Ali Gören ve Turgay Türkmen ile 1.500.000 TL + KDV  bütçeli, 4 derslikli, 1 Kat olarak yapılacak ve adının olan "Görenler Mehmet Ali ? Ahmet Gören İlkokulu"olacak olan  okulun yapım protokolünü imzaladı.

 

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.