DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Eğitim Kurumu Yöneticileri ile Bir Araya Geldi

Müdürümüz Eğitim Kurumu Yöneticileri ile Bir Araya Geldi

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, ilk defa okul müdür, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı kadrolarına atanan eğitim yöneticileri ile bir araya geldi.

 

Merkezefendi Bereketler İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Müdür Ekici "Eğitim kurumlarımız siz değerli yöneticilerimizle gücüne güç kattı. Yeni görevleriniz hayırlı uğurlu olsun.

 

Salgın döneminde  1.5 ? 2 yıldır çok farklı bir süreçten geçtik. Denizli olarak bu süreci değerli öğretmen ve idarecilerimizle birlikte başarılı bir şekilde yönettik.

 

Geçtiğimiz 6 Eylül tarihi itibariyle de Sayın Bakanımızın tensipleri ve ilimizde Sayın Valimizin himayelerinde yeni eğitim-öğretim yılına yüz yüze eğitimle başladık.

 

Yeni eğitim öğretim yılı yüz yüze eğitim hazırlık aşamasında 694 resmi okulumuzun tümü "Okulum Temiz Belgesi"ni almaya hak kazandı. Okullarımızda salgın tedbirleri kapsamında dezenfektan, maske ve tüm temizlik ürünlerini kullanıma hazır hale getirdik. Çocuklarımızın güvenli ortamlarda eğitimlerini gerçekleştirmeleri adına tüm eğitim camiası olarak seferber olduk. Nasıl ki; 6 Eylülde okullarımızın açılmasıyla bu yeni sürece girdiysek hep beraber bu süreci başarılı bir şekilde yöneterek tüm kademelerdeki başarımızı kesintiye uğratmadan devam ettireceğiz.

 

Değerli yönetici arkadaşlarım, 200 bine yakın öğrencisi, 20 bine yakın öğretmen, yönetici ve çalışanıyla bizler büyük bir aileyiz. Tüm yönetici arkadaşlarımız gibi sizlerde görevlerinizde üstün başarılara imza atacaksınız. Yeni görevlerinizde hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.