DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bereketli İmam Hatip Ortaokulu 4006 Bilim Fuarı Sergisinin Açılışı Yapıldı

Bereketli İmam Hatip Ortaokulu 4006 Bilim Fuarı Sergisinin Açılışı Yapıldı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Merkezefendi Bereketler İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu 4006 Bilim Fuarının açılışına katıldı.

 

4006 Bilim Fuarı açılışına Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Bilime olan ilginin ve ihtiyacın insanlık tarihinin başından bu yana canlı kaldığını vurgulayan Müdür Ekici, konuşmasında; " TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarlarıyla, bilime küçük dokunuşlarıyla yön veren gençlerimiz, gelecekte; bilimi avuçlarının içinde hisseden ve teknolojiye hakim yetkin bireyler haline geleceklerdir. Fuarlarla başlayıp, geniş çaplı şenliklerle kendine bilim dünyasında alan açmayı başaran öğrencilerimizin verdikleri emek hepimizi oldukça gururlandırıyor. Gençlerimizin; merak eden ve çok yönlü bakış açısını önemli bir enstrüman olarak kullanan bireyler olarak yetişmeleri bizler için çok önemli.

 

Emekle dolu bu sürecin kapsamlı bir fuarla devamını sağlayan başta Okul Müdürümüz olmak üzere, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve Bereketli İmam Hatip Ortaokulu'nun tüm paydaşlarına teşekkür ediyorum." dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.