DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keyifli Okul Atölyem ile Öğrenciler Yeteneklerini Keşfediyor

Keyifli Okul Atölyem ile Öğrenciler Yeteneklerini Keşfediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Musa Kazım Manasır İlkokulu'nu ziyaret etti.

 

Ziyarette öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, okulun yürütmekte olduğu projeler hakkında bilgiler aldı.

 

2020-2021 eğitim öğretim yılında eTwinning proje okulu olmaya hak kazanan Musa Kazım Manasır İlkokulu'nun yerel ve ulusal bazda önemli projelere imza attığını belirten Müdür Ekici "Okulumuzun idareci ve öğretmenlerinin ilimiz ve ülkemiz eğitimi  adına özveri içierisinde yaptıkları çalışmaları yerinde görme imkanı buldum.  Özellikle tüm yurtta geniş katılımla yürütülen Keyifli Okul Atölyem projesi kapsamında yapılan 81 il 81 Avuç Toprak Türkiye Fidanı Etkinliği büyük anlam taşımakta. Okulumuzun koordinatörlüğünde yapılan bu etkinlikte yurdumuzun 81 ilinden Antalya Manavgat'a gönderilen 81 avuç toprakla Türkiye fidanı dikimi gerçekleşti. Keyifli Okul Atölyem projesi  Erzurum ve Denizli koordinatörlüğünde yürütülmekte olup, ilimizden  Musa Kazım Manasır İlkokulu,  Erzurum ilinde de  Edip Somunoğlu İlkokulu proje ortaklarını oluşturuyor. Keyifli Atölyem Projesi kapsamında öğrenciler, haftanın belirli günü sınıflarda oluşturulan atölyelerde sanatsal, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler yaparak kendilerini geliştiriyor.  Okul idaremizi ve öğretmenlerimizi yaptıkları değerli çalışmalardan dolayı kutluyorum" dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.