DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yardımcı Kaynak Kitapları Öğrencilerin Sıralarında Hazır

Yardımcı Kaynak Kitapları Öğrencilerin Sıralarında Hazır

Milli Eğitim Bakanlığınca 2022-2023 eğitim-öğretim yılında ilk defa olarak öğrencilere yardımcı kaynak kitapları da dağıtılıyor.

Milli Eğitim Bakanlığının ücretsiz ders kitaplarından ayrı olacak illere gönderdiği yardımcı kaynakları ilimizde de tüm okullara dağıtılarak sıralarda hazır durumda öğrencileri bekliyor. 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici "Bakanlığımızdan ilimize gönderilen 2. Sınıftan 12. sınıfa kadar tüm sınıfları kapsayan 1.094.000 adet ve 90 çeşit yardımcı kaynak kitabı ilimiz depolarından tüm okullara gönderildi. Okullarımızda 12 Eylül Pazartesi günü için öğrencilerin sıralarında kitapları hazır etti. Bakanlığımızca gönderilen kitaplar öğrencilerimiz için adeta bir hazine niteliği taşıyor. Yapılan hizmetlerin her biri geleceğimiz öğrencilerin hayata daha da iyi hazırlanması adına yapılıyor. Bizler onların hem akademik hem de kültürel ve sanatsal olarak yetişmeleri adına en iyisini yapmak için çaba sarf ediyoruz. Tüm öğrencilerimizin yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.