DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli'de Mesleki Eğitime Büyük Değer Katacak Protokol İmzalandı

Denizli'de Mesleki Eğitime Büyük Değer Katacak Protokol İmzalandı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Denizli Özel Denipol Hastanesi arasında Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı.

Özel Denipol Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirilen protokol imza törenine Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ve Özel Denipol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Kulalı katıldı.

Özel Denipol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Kulalı yaptığı açıklamada; "Başta Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Ekici'ye bu güzel ziyaretle hastanemize teşrif ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Bu protokolün, Öğretmenler Gününün kutlandığı bu hafta içerisine denk gelmesi de bizler için ayrı bir güzellik oluyor. Memleketimizin en büyük sermayesi öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizdir. Bu bilinç, bizlere destek ve güç verecektir. Milli Eğitim Müdürümüzün bu protokole olan büyük desteği bizlere inanılmaz bir keyif verdi. Bunu, göle düşen bir damla gibi görüyoruz. Damlalar büyüdükçe hep birlikte bir aile olarak desteklerimiz de artarak devam edecek." dedi.

Eğitime yapılan her katkının paha biçilmez bir değeri olduğunun altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, konuşmasında; "Bugün, meslek liselerimizle ilgili Bakanlığımız tarafından verilen talimatlar doğrultusunda farklı kurum ve kuruluşlarla yapmış olduğumuz çalışmalar ve protokollere bir yenisini daha ekliyoruz. Öğretmenler Gününü kutladığımız bu anlamlı haftada Denizli'de eğitime büyük katkısı olacağına inandığımız ve Denipol Hastanesi ile karşılıklı olarak imza altına aldığımız bu protokolle; Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 9. Sınıfa başlayan 10 öğrencimiz Denipol Hastanesi tarafından mezun olana kadar yararlanabilecekleri eğitim öğretim bursunu almaya hak kazanacaklar. Meslek Lisesi öğrencilerimizin eğitimi adına atılmış olan bu güzel adım için yönetim kurulu başkanı Uğur Kulalı'ya çok teşekkür ediyorum. Ayrıca; protokol kapsamı bununla da sınırlı kalmayacak. Eğitim gören öğrencilerimizin beceri kazanmaları adına Denipol Hastanesinin personel kıyafetleri okulumuz moda tasarımı alanı tarafından döner sermaye kapsamında üretilecek, işletmede beceri eğitimi kapsamında eğitim imkânı sunulacak ve Denipol bünyesindeki birimlerde Mesleki Eğitim Programı kapsamında Ustalık Telafi Programı açılacak. Tüm bunlarla beraber, karşılıklı iş birliği içerisinde eğitime güzel bir katkı sağlamış olacağız. Bu güzel ve civanmert davranışları için tüm Denipol Ailesine ve Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kulalı'ya çok teşekkür ediyorum." dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.