DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Pamukkale Yaşar Kımıl Fen Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.

Pamukkale Yaşar Kımıl Fen Lisesi Öğretmenler Odasında öğretmenlerle bir araya gelen Müdür Ekici konuşmasında "Denizli olarak 188 bin öğrencimizi geleceğe hazırlıyoruz. Eğitimciler olarak öğrencilerimiz için bir öğretmen bir abla bir abi ve onlara rol model olan insanlarız. Öğretmenlik kutsal ve özel bir meslektir. Bu mesleği kutsal ve özel kılan insana dokunuyor olmamızdır. Bizler mesleki açıdan kendimizi ne kadar çok geliştirirsek, emeğimiz olan öğrencilerimiz kendi alanlarında geleceklerinde parlayan bir birey olurlar. Denizli'de eğitimde bir başarı var ise eğitim camiası olarak ekip ruhu içerisinde çalışan öğretmenlerimizindir. Bizler anaokulundan başlayarak liseden mezun oluncaya kadar öğrencilerimizin hayatlarının her safhasında izler bırakan dokunuşlar yapıyoruz. Buradan tüm öğretmenlerimize yaptıkları özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici konuşmasının sonrasında öğretmenlerle sohbet ederek, okuldaki eğitim-öğretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.