DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Süleyman Ekici Koltuğunu Şemikler Ortaokulu Öğrencisi Cemre Yıldırım Devretti

Müdürümüz Süleyman Ekici Koltuğunu Şemikler Ortaokulu Öğrencisi Cemre Yıldırım Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 103.yılı etkinlikleri kapsamında Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin makamına Şemikler Ortaokulu Öğrencisi Cemre Yıldırım oturdu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, etkinlikler kapsamında Şemikler Ortaokulu öğrencisi Cemre Yıldırım, Öğretmen Fatma Müjgân Coşkun ile Okul Müdürü Ali Kahramanı makamında kabul etti.

 

Dünyada tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gelen öğrenci Cemre Yıldırım'ın ve akabinde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici bir süre sohbet ederek Müdürlük Makamını Cemre Yıldırım'a bıraktı.

 

Müdür Ekici'nin koltuğuna oturan Cemre Yıldırım kendisine verilen imkândan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Makama oturan öğrenci Cemre Yıldırım İl Milli Eğitim Müdürü olarak makamda verdiği mesajda "Burada Denizli'deki çocukları ve okulumu temsilen oturuyorum. Öncelikle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Bu bayramı bize armağan eden Atamızı rahmetle ve minnetle anıyorum.

 

Ülkemiz, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli bir deprem yaşadı. Çok üzüldük. Millet olarak kenetlendik ve yaralarımızı beraber sarıyoruz. Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak deprem bölgesi Hatay'da depremzedelere günlük yemek dağıtılması, Hatay'da bir anaokulu yapılmasının planlanması ve deprem bölgesi ile kardeş okul uygulaması yaptığımız çalışmalardan bazılarıdır. Okullarımız olarak biz de buna destek olduk ve destek olmaya devam edeceğiz.

 

Denizli olarak başarı açısından Türkiye'de iyi bir konumdayız. Eğitimde, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda Türkiye Şampiyonları Denizli'den çıkacak. Başarılarımızın devam etmesi için ve çıtayı daha da yükseltmek için çok çalışacağız" dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici "Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Ülkemizde ve dünyadaki tüm çocukların yüzlerinin gülmesini ve mutlu bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. Yarının büyükleri sizler olacaksınız. Bayrağımıza ve vatanımıza bizlerden sonra geleceğimiz olan sizler sahip çıkacaksınız" dedi.

 

25-04-202325-04-202325-04-202325-04-2023

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.