DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Çardak ve Bozkurt İlçelerini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Çardak ve Bozkurt İlçelerini Ziyaret Etti

Çardak ve Bozkurt ilçesinde bulunan okul ve eğitim kurumlarını ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, aynı zamanda Çardak ilçesinde Kurulan Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosunu ve İlçe Kaymakamlıkları ile Belediye Başkanlarına ziyaretlerde bulundu.

 

Çardak ilçesi ziyaretinde Müdür Ekici'nin ilk durağı Çardak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü oldu.  Burada ilçe millî eğitim müdürü ve personlle bir araya gelen Müdür Ekici "İlimizin dört bir köşesinde eğitimin niteliğinin ve niceliğinin artırılması adına büyük çaba sarf ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımıza en büyük destekçilerimiz siz ilçe müdürlüklerinde görevli arkadaşlarımızsınız. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

 

Çardak ziyareti  devamında Çardak Fatih İlkokulu, Çardak Çok Programlı Anadolu Lisesi, Çardak Organize Sanayi Müdürlüğü, Çardak Kaymakamlığı ile Çardak Belediyesini ziyaret eden Müdürü Ekici, mesleki eğitim merkezi programı çalışmaları ve eğitim çalışmaları hakkında bilgi alış-verişinde bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Bozkurt İlçe ziyareti kapsamnda da Bozkurt İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Bozkurt Spor Lisesi, Bozkurt Ortaokulu ve Bozkurt Belediyesini ziyaret etti.

 

Eğitimte fırsat eşitliğinin en önemli önceliklerinin olduğu belirten Müdür Ekici "Çardak ve Bozkurt İlçelerimizde okul ve kurumlarımızı ziyaret ettik. Sayın Bakanımız Mahmut Özer Beyinde ifade ettiği gibi ülkelerin kalkınmasında ve refah seviyesinin artmasında eğitimin kritik bir rol oynamakta. İlimizin hert bir köşesindeki okullarımızda olduğu gibi bu iki ilçemiz okullarında da öğretmenlerimiz ve idarecilerimizin özverili çalışmaları ile eğitim-öğretim en iyi şekilde devam ediyor. Ülkemizin ve dünyanın geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızın gözlerinin içindeki ışıltıyı ve heyecanı görmek bizleri mutlu ediyor" dedi.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.