DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan'ın 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan'ın 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan'ın 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönem Başlama Mesajı

 

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Velilerimiz;

      2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine iki haftalık bir özlemin ardından 5 Şubat itibariyle başlıyoruz. Çok kıymetli eğitimcilerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve değerli velilerimizin sevincini, heyecanını yürekten paylaşıyoruz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

      En kıymetli emanetimiz ve geleceğimizin teminatı çocuklarımız sizlerin rehberliğinde öğrenecek ve kendilerini geliştirecekler. Sizlerin fedakâr çalışmalarınız ve üstün gayretlerinizle içimiz rahat, umudumuz yüksek. Denizli eğitiminin kalbi öğretmenlerimiz, her birinize başarı dolu bir dönem diliyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

     Sizler Cumhuriyetimizin yarınları, ülkemizin umutlarısınız. Sizlere olan inancımız tam. Gelişen ve değişen dünyaya uyumlanabilmeniz için durmadan öğrenmeniz, araştırmanız ve okumanın gücüne inanmanız; milli değerlerinizin ışığında kendinizi geliştirmeniz çok önemli. Bu nedenle donanımlı olmaya özen gösterin ve kendinize güvenmeye devam edin ve her zaman yanınızda olduğumuzu bilin.

Değerli Velilerimiz,

     Sizler, bizim en kıymetli yol arkadaşlarımızsınız. Bu nedenle bizlerle kuracağınız sağlıklı iletişim ve çocuklarınız için bizlerle yapacağınız işbirliği çok kıymetli. Birlikte uyumlu bir şekilde hareket ettiğimiz sürece Denizli eğitimi fark yaratmaya devam edecektir.

      Bu duygu ve düşüncelerle; 2023-2024 eğitim-öğretim yılı 2. döneminin tüm eğitimcilerimize, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor, bu dönemin eğitimin örnek şehri Denizli'mize ve ülkemize sağlık, huzur ve başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.