DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin Kurban Bayramı Mesajı

 

Kardeşlik ve millet olma şuuruyla Kurban Bayramı'na ulaşmış bulunmaktayız. Kurban Bayramı'nızı en içten duygularımla kutluyorum.

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularımızın canlanmasına vesile olan en müstesna günlerdir. Bu müstesna günlerde iyilikle ve doğrulukla hayatı daha anlamlı hâle getiririz. Manevi hayatımızın en yüksek zirvelere ulaştığı bayram günlerini yardımseverlik, sevgi, saygı ve paylaşma değerleriyle kutlarız. Her bayramda ihtiyaç sahibi kimselere yardım eder, onlara maddi ve manevi desteklerde bulunuruz.

Millî birlik, beraberlik ve inanç duygularımızın bolluk ve bereketle buluştuğu bayramlar, bizleri sağlıklı yarınlara taşır.  Kurban Bayramı'nı, getirdiği huzur ortamını özümseyerek yaşamalıyız. Bugün huzur içinde yaşayabilmemizi, kutsal değerlerimiz uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve gazilerimize borçlu olduğumuzu unutmamalıyız. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle ve kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum.   

Kurban Bayramı'nın birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılmasını temenni ediyor, tüm insanlığa mutluluk getirmesi diliyorum. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz, hemşehrilerimiz ve milletimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.