DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin Veda Mesajı

İki buçuk yıldır yürütmekte olduğum Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu süre içerisinde tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte Denizli'mize hizmet etmenin çabası içerisinde olduk.

Görev yaptığım süre içerisinde top yekûn ekip anlayışı içinde çalışmalarımızı sürdürdük. İlimizde bütün enerjisini eğitime ayıran eğitim çalışanlarımızla ülkemize ve geleceğimize katkı sağladığımıza inanıyoruz.  Eğitimle ilgili her türlü çalışmamız eğitime bu denli gönül vermiş bir ilin İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmak benim için daima bir onur oldu. Bu onuru yaşatan sevgili öğrencilerimize, değerli velilerimize, saygıdeğer hayırseverlerimize, kıymetli meslektaşlarıma ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Her veda bir başlangıçtır aslında. Önemli olan ayrılırken hizmet verdiğimiz insanların gönlünde yer edinebilmek ve görevini sorumluluk duygusuyla yapmış olmanın huzuru içinde olabilmektir. Denizli'mizde görev yapmanın ve ilimize hizmet etmenin gururunu daima yaşayacağım.

Görev sürecimin başından itibaren desteklerini hep yanımda hissettiğim tüm Milli Eğitim camiasına, çalışma heyecanımıza destek ve katkılarıyla güç katan tüm kurumlarımızdan hayırseverlerimize, sivil toplum kuruluşlarından basınımıza sonsuz teşekkür ederim. Denizli'mizden ayrılırken hepinizi Allah'a emanet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.