DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin YKS Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin YKS Mesajı

Geleceğimizin teminatı sevgili gençler,

Eğitim hayatınızın önemli aşamalarından olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 17 Haziran ve 18 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Üniversitede öğrenim görmenizi sağlayacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na katılacaksınız. Sınavın hazırlık sürecinde siz gençler büyük emekler, çabalar ve gayretler gösterdiniz. Her emek, çaba ve gayretin insanı başarıya ulaştırdığını unutmayınız.  Sınavda elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza inanınız. İnanç ve ümitle hazırlandığınız sınavda emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Hedefleriniz doğrultusunda bir yükseköğrenim kurumuna adım atacaksınız. Sizlere güveniyor ve inanıyoruz. Ailelerinizin ve öğretmenlerinizin destekleriyle hazırlandığınız Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda başarıya ulaşacaksınız. Büyük ölçüde hayatınıza yön vereceğiniz sınavda zihin açıklıkları diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 17-18 Haziran'da üç oturum hâlinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na katılacak Denizli'mizdeki öğrencilerimizle birlikte, ülkemizin dört bir yanındaki tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bütün öğrencilerimizin ideallerine ulaşacakları bir yükseköğretim kurumuna yerleşmelerini temenni ediyorum.  

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.