DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okul Müdürleri ile 2023 Eğitim Vizyon Çalışmaları Değerlendirldi

İmam Hatip Okul Müdürleri ile 2023 Eğitim Vizyon Çalışmaları Değerlendirldi

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, ilimiz genelindeki imam hatip ortaokulları ve  anadolu imam hatip liseleri müdürleri ile Merkezefendi Belediyesi Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir araya geldi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz'un başkanlık ettiği toplantıda, Şube Müdürü Ramazan Kayayurt ile imam hatip ortaokulları ve  anadolu imam hatip liseleri müdürleri katıldı.

 

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusundaki çalışmaların 2019-2020 eğitim-öğretim yılında üç başlık altında değerlendireceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında " 2023 çalışmalarımıza nasıl başladık, ne yapıyoruz ve hedefimiz nedir bunlar yeni öğretim yılındaki ana başlıklarımızdır. Eğitimin koordinatörleri olarak 2023'e adeta bir maraton koşarcasına beraber ilerliyoruz. Bu maratonu hep beraber tamamlama gayretindeyiz. Biz başarının bireysel değil kitlesel olması içi çabalıyoruz. Tüm ilçelerimizin ve okullarımızın 2023 çalışmalarını bir çatı altında topluyoruz. Yapacağımız ölçme ve değerlendirmeler sonucunda güçlü yanlarımızı il geneline yayacağız. Din öğretimi alanında da 2023 Vizyonumuzda 2 hedefimiz ve 13 alt başlığımız var. Vizyon belgemiz en büyük klavuzumuzdur. Geleceğimzi ve yarınlarımız olan çocuklarımızın donanımlı yetiştirilmesi ve kabiliyetleri doğrultusunda yönlendirilmesi öncelikli görevimizdir. Bu bağlamda destekleme ve yetiştirme kurslarımızın önemi ve değeri her geçen gün artmaktadır. Okullarımızda yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor." dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.