DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi Finallerinde Türkiye Üçüncüsü Olduk

İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi Finallerinde Türkiye Üçüncüsü Olduk

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi" düzenlendi.

 

"İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi" kapsamında Türkiye genelinde yapılan proje yarışmasında şehrimizi temsil eden Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi Türkiye üçüncüsü oldu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, "Akademik Gelişim ve Bilimsel Faaliyet" tematik alanında "V BAŞARI" projesiyle üçünçülük elde eden proje ekibi öğretmenleri makamında kabul etti.

 

Türkiye genelinden 381 projenin yer aldığı yarışmada üçünçülük elde eden ekibi tebrik eden Müdür Ekici "Denizli Anadolu İmam Hatip Lisemiz  "Akademik Gelişim ve Bilimsel Faaliyet" tematik alanında "V BAŞARI" projesiyle yarışmaya katıldı. MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce yapılan değerlendirme sonucunda 381 proje arasında önce ilk 100'e, sonraki değerlendirme neticesinde de ilk 50'ye giren projemiz, 17 Ekim 2021 günü İstanbul'da yapılan ödül töreninde Türkiye üçüncülüğü kazandı.

 

İstanbul'da 15-16-17 Ekim tarihlerinde düzenlenen ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da teşrif ettiği "Yeniden Açılışının 70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu"na birçok değerli konuşmacı ve misafir katıldı. Üç gün süren sempozyumun son gününde düzenlenen törende Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne plaket ve 5.000 TL üçüncülük ödülü verildi. Projede emeği geçen öğretmen, veli ve öğrencilerimize, oylama sürecinde destek olan tüm okullarımıza teşekkür ederim" dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.