DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Merkezli ve 11 İlimizi Etkileyen Asrın Felaketi Olan Depremin Yıl Dönümünde İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Emre Çalışkan'ın Mesajı

Kahramanmaraş Merkezli  ve 11 İlimizi Etkileyen Asrın Felaketi Olan Depremin Yıl Dönümünde İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Emre Çalışkan'ın Mesajı

6 ŞUBAT...

 

6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen depremler güneşi doğmayan bir güne uyandırdı milletimizi. Topraklarımızdaki sarsıntı tüm milletimizin yüreğinde hissedildi.  Yaşadığımız felaketin acısının 1. yılında aynı sızıyı aynı hassasiyetle taşıyoruz. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızı rahmetle, özlemle yâd ediyor; birlik beraberlik içinde, tek yürek, yıkıntılarımızdan yeniden doğuyoruz.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başta Hatay olmak üzere depremden zarar görmüş illerimize; okullarımızda üretimini yaptığımız ihtiyaç malzemelerinden temizlik ürünlerine, kurulan mutfaklarda yemek dağıtımından acil durum kitlerine kadar birçok alanda hizmet ettik. Ayrıca Bakanlığımızın AKUB ekibinde görev alan öğretmenlerimizle birlikte Milli Eğitim camiamızın tüm çalışanlarıyla gönülden destek verdik, vermeye devam ediyoruz. Güçlü devletimizin var gücüyle yapılandırdığı şehirlerimizde yaralarımızı birlikte sarıyoruz ve Denizli eğitimcileri olarak biz, zamansız ve mekânsız can-ı gönülden yanınızdayız.

Kadîm varlığıyla birçok sorunu inançla ve omuz omuza aşan aziz milletimize asrın felaketinin birinci yıldönümünde bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, umut dolu yarınlara el ele büyümek dileğiyle saygılar sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.