Kar Yağışı Nedeni ile Eğitime Ara Verilen İlçeler
![Kar Yağışı Nedeni ile Eğitime Ara Verilen İlçeler](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_29211722_az.jpg)
Devam eden kar yağışı nedeniyle;
İlimiz Bozkurt, Çardak,Kale, Tavas, Acıpayam,Serinhisar, Çameli, Babadağ ve Güney ilçelerinde okullar 30/12/2016 Cuma günü bir gün tatil edilmiştir.
Ayrıca;
1- Pamukkale İlçesi sınırları içerisindeki “Taşımalı Öğrenciler” kar yağışı ve aşırı buzlanmaya karşı 30/12/2016 Cuma günü bir gün izinli sayılacaktır.
2- Bekilli ve Çal İlçeleri sınırları içerisindeki “Taşımalı Öğrenciler” kar yağışı ve aşırı buzlanmaya karşı 30/12/2016 Cuma günü bir gün izinli sayılacaktır. Engelli ve Hamile memurlar da bu kapsm içinde yer almakadır.