Kar Yağışı Nedeni ile Eğitime Ara Verilen İlçeler
![Kar Yağışı Nedeni ile Eğitime Ara Verilen İlçeler](/meb_iys_dosyalar/2020_02/07085656_haber_frmt.jpg)
İlimiz ilçelerinde kar yağışı nedeniyle;
- Çameli İlçesinde kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullarımız 07/02/2020 tarihinde 1 gün süreyle tatil edilmiştir.
- Çal İlçesinde taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören öğrencilerimiz için eğitim öğretime 07/02/2020 tarihi itibariyle 1 gün süreyle ara verilmiştir.
- Bekilli İlçesinde kar yağışı ve buzlanma nedeniyle taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören öğrencilerimiz için eğitim öğretime 07/02/2020 tarihi itibariyle 1 gün süreyle ara verilmiştir.
-Acıpayam İlçesi; Kelekçi, Karahöyük, Eskiköy ve Darıveren mahllelerinde Taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenim gören öğrencilerimiz ile Aliveren Mahallesi Anasınıfı için eğitim öğretime 07/02/2020 tarihi itibariyle 1 gün süreyle ara verilmiştir.
- Baklan ilçesinde kar yağışı nedeni ile 07/02/2020 günü öğleden sonrası için okullar tatil edilmiştir.