DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Alanında Çok Güzel Bir Tabloya Sahibiz

Özel Eğitim Alanında Çok Güzel Bir Tabloya Sahibiz

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin ilk ders günlerinde okulları ziyaret etti.

 

Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Merkezefendi Yeşilköy İşitme Engelliler İlk-Ortaokulu, İbrahim Cengiz Özel Eğitim Meslek Lisesi, Denizli Başak Özel Eğitim Meslek Okulu ile Ayşe-Yusuf Erdemir Anaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

 

Özel eğitim alanında Denizli'mizde çok güzel bir tabloya sahibiz diyen Müdür Ekici "Erken çocukluk döneminden itibaren çocuklarımızın tanılama ve yönlendirilmelerinin doğru yapıldığı bir il Denizli. İşitme Engelliler Meslek Lisesi, çevre illerden de yoğun talep alan bir okulumuz. Bu talep, burada işlerin iyi yapıldığının en önemli göstergesidir. Eğitim için yaptığımız çalışmaları sahada öğrencilerimiz ve velilerimizle buluşturan öğretmenlerimiz bizler için çok değerli. Öğrencilerimizi hayata hazırlamak ve burada edindikleri kazanımlarla geçimlerini sağlayabilmeleri en büyük amacımız" dedi.

 

Müdür Ekici; Merkezefendi İbrahim Cengiz Özel Eğitim Meslek Lisesi ile Merkezefendi Yeşilköy İşitme Engelliler İlk-Ortaokulu ziyaretlerinde özel öğrencilerin atölye çalışmalarını izledi. Veliler ve öğretmenlerle de sohbet etti.

 

Son olarak Ayşe-Yusuf Erdemir Anaokulu ziyaret eden Müdür Ekici öğrencilerle sohbet ederek, onlarla birlikte etkinlikler yaptı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.