DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları Mevzuat Semineri Sertifika Töreni

Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları Mevzuat Semineri Sertifika Töreni

İlimizde faaliyet gösteren Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları Mevzuat Semineri yapılan sertifika töreni ile sona erdi.

 

Merkezefendi Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gerçekleştirilen sertifika törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Şaban Altınsuyu ve Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurs Müdürleri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz sertifika töreninde yaptığı konuşmasında "Eğitim-öğretim çalışmalarımızda resmi kurumlarımızın yanında özel kurumlarımızdın bizim için ayrı bir önemi var. Sürücü kurslarımız ülkemizin ve dünyanın trafik akışına yetiştirdikleri kursiyerler ile hayati bir öneme sahipler. Bugün burada bulunan özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarımız sürücü adaylarına eğitim verilmesinde kurslarımızın nitelik ve nicelik anlamda en üst seviyede olması gerekiyor. Ülkemizde trafik kültürü sizlerin eğitimleri ile oluşup ve gelişmektedir" dedi.

 

İlimiz genelinde faaliyet gösteren 51 özel motorlu taşıt sürücüleri kursları müdürlerine yönelik üç gün süren hizmetiçi eğitim seminerinin sonunda sertifikaları İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz'un tarafından verildi.

 

Mevzuat seminerinde; kurum müdürlerine iş ve işleyişte birlik beraberliğin sağlanması, uygulamalar sırasında görülen eksikliklerin tamamlanması ve teorik sınavlar ile direksiyon sınavlarında kursiyerler ile sürücü kurslarınca yapılması gerekenler Şube Müdürü Şaban Altınsuyu tarafından anlatıldı.

 

12-07-201912-07-201912-07-201912-07-201912-07-2019

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.