DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlerine İmam Hatip Okulları Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Rehber Öğretmenlerine İmam Hatip Okulları Tanıtım Toplantısı Yapıldı

İlimizde görevli rehber öğretmenlerine imam hatip okullarının tanıtımı Bereketli İmam Hatip Ortaokulu salonunda yapıldı.

 

Tanıtım toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ramazan Kayayurt, okul müdürleri ve rehber öğretmenler katıldı.

 

İlimizde imam hatip okullarının tanıtım toplantıları; okul müdürlerine, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine ve son olarak da Rehber Öğretmenlere yönelik gerçekleştirildi. Toplantılarda imam hatipleri okullarının durumu ve imam hatip ortaokullarının 2023 Eğitim Vizyon belgesindeki hedef ve amaçları konusunda bilgiler verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz konuşmasında “Rehber öğretmenlerimizin okullardaki çalışma ortamlarının daha donanımlı ve ulaşılabilir olması konusunda büyük mesafeler kat ettik. Rehber öğretmenlerimiz okullarımızın çözüm merkezleridir. Okullarımızın tanıtımında rehber öğretmenler önemli rol almaktadır. Öğrencilerimizin geleceklerini şekillendirmelerine ışık tutacak sizlersiniz. Sizlerin çalışmaları ve gayretleri ile gençlerimiz ilgi ve kabiliyetleri doğrultusunda mutlu seçimler yapacaktır” dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.