DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

2022-2023 eğitim-öğretim yılı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Kurulu toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici başkanlığında özel eğitim komisyon üyelerinin katılımıyla Bereketli İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici konuşmasında "Hedeflediğimiz akademik başarılara ulaşmak için gösterdiğimiz gayretlerin yanı sıra; her zaman ifade ettiğimiz gibi insana bütüncül bir bakış açısıyla, kişinin yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Değişen dünyada öğrencilerimizin duyduğu farklı ihtiyaçları, dijitalleşmeyle ortaya çıkan yeni gereklilikleri doğru anlama ve tüm bu sürecin psikolojik olarak da doğru bir şekilde yürütülebilmesi için rehberlik ve psikolojik danışmanlık kavramlarının oldukça önemli olduğunu biliyoruz.

Bu toplantıyla da yeni eğitim öğretim yılındaki yol haritamızı belirleyerek ilimiz eğitimini koymuş olduğumuz hedeflerin de ötesine taşımayı amaçladık." dedi.

Müdür Ekici'nin konuşması sonrası yapılan sunumla Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri kapsamında yapılan ve planlanan çalışmalar katılımcılar ile paylaşıldı.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.