DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) 2021 Yılı Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) 2021 Yılı Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün hazırlamış olduğu Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında bu ayki konuğumuz Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Mehmet Teyfur oldu.

Doç. Dr. Mehmet Teyfur, ilimiz genelinde görev yapan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulları Müdür, Müdür Yardımcısı ve Müdür Başyardımcılarıyla "Eğitim yönetiminde temel sorun alanları, kurumda etkili ve pozitif bir iletişim süreci oluşturma, problem çözme teknikleri, çatışma, risk ve kriz yönetimi, öfke ve stres ile başa çıkma yolları" konularında bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

YÖGEP'e Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarından 82 yöneticimiz katıldı. Program çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Program sonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kayayurt, Doç. Dr. Mehmet Teyfur'a konuşmalarından dolayı teşekkür etti. Salgının bitimi ile birlikte bu tür toplantıların fiziki ortamlarda yapılması temennisi ile program sona erdi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.