DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) 2021 Yılı Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) 2021 Yılı Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı

2021 yılı Nisan ayı Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) toplantısı, ilimiz geneli İmam Hatip Okul Müdürleri, Müdür Başyardımcıları ve Müdür Yardımcıları olmak üzere toplam 79 yöneticinin katılımı ile çevirim içi olarak yapıldı.

YÖGEP toplantıları, her eğitim öğretim yılında, 6 aylık bir program çerçevesinde yapılmaktadır.

 

Bu ay düzenlenen, "Eğitim Yönetimi ve Eğitim Yöneticisinin Milli, Manevi ve Evrensel Sorumlulukları" konulu YÖGEP toplantısı, eğitimci yazar Mustafa Turan'ın konferansı ile gerçekleştirildi.

 

Konferansın açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kayayurt, tarihçi ve eğitimci yazar Mustafa Turan'ın biyografisi hakkında bilgi vererek Ramazan ayının ilk gününde böyle bir program davetine katılmalarından dolayı Mustafa Turan'a teşekkür etti.

 

Mustafa Turan konuşmasında; İmam Hatip Okullarında görev yapan yöneticilerin, gönülden gelerek, öğrencilerini vatan, millet, bayrak, tarih, şuuruyla yetiştirmelerini ve özellikle; edebiyat, tarih, felsefe ve din alanında öğretmenlik yapan öğretmenlerin öğrencilerine milli, manevi ve kültürel değerlerimizi camdan değil candan öğretmelerini, dert ile ders arasında bağ kurmalarını, derdi olanın dersi daha iyi anlayabileciğini ifade etti..

 

Konferans sonunda Mustafa Turan, salgının bir an önce bitmesi, salgın hastalıktan tüm dünyanın kurtulması ve Ramazan-ı Şerif ayının tüm insanlığa hayırlı olması dileğinde bulundu.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.