DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zaferiye Abalıoğlu İlkokulu Müdürü Lokman Kuzdere geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti
![Zaferiye Abalıoğlu İlkokulu Müdürü Lokman Kuzdere geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti](/meb_iys_dosyalar/2021_06/01132801_MEM_8432.jpg)
Değerli mesai arkadaşımız Merkezefendi Zaferiye Abalıoğlu İlkokulu Müdürü Lokman Kuzdere geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir.Cenazesi bugün(02.06.2021 Çarşamba günü) saat 15:00 da Hilal camiisinden kaldırılarak Çakmak Mezarlığına defnedilecektir. Kederli ailesinin ve eğitim camiamızın başı sağ olsun.